.

خانه > صوت و تصویر, ياد استاد > دکتر کاکایی در برنامۀ “زاویه” شبکه چهار سیما

دکتر کاکایی در برنامۀ “زاویه” شبکه چهار سیما

دکتر قاسم کاکایی

دکتر قاسم کاکایی

به گزارش روابط عمومی سیما و به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما: مجله فرهنگی زاویه درباره موضوعات و مسائل حوزه علوم انسانی بحث می کند و قصد دارد بر اساس شیوه نامه جدیدی در اطلاع رسانی و تحلیل مسائل فرهنگی روز اقدام کند.

زاویه یک مجله هفتگی است و هر هفته به تحلیل و گفت و گو درباره مهم ترین موضوعات فرهنگی روز یا هفته با دعوت از کارشناسان و مدیران آن بخش می پردازد.

پخش گزارش های ویژه از موضوعات فرهنگی هفته و تصاویر مستند موضوعی مرتبط از دیگر بخش های برنامه است. برنامه زاویه باهدف رصد مهم ترین اتفاقات و عناوین خبری هفته در حوزه علوم انسانی چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه ۴ روی آنتن می رود.

زاویه کاری از گروه فرهنگ، اندیشه دینی و تاریخ شبکه چهار سیما است. یک گروه ۱۰ نفره هیات تحریریه “زاویه ” را تشکیل می دهند که موضوعات و سوالات برنامه را طراحی می کنند.

تهیه کننده “زاویه” در گفتگو با روابط عمومی شبکه چهار سیما گفت: مجله فرهنگی زاویه حوزه پوشش آن مشخصا علوم انسانی  است و قصد دارد بر اساس شیوه نامه جدیدی در اطلاع رسانی و تحلیل مسائل فرهنگی روز اقدام کند.

این مجله چند هفته ای است که برای معرفی چهره های تاثیرگذار علوم انسانی رو به شهرستانها آورده است. به همین منظور، این هفته  در شیراز سراغ دکتر قاسم کاکایی  رفت و مصاحبۀ مفصلی با وی داشت. معرفی مختصری از دکتر کاکایی و خلاصه ای از این مصاحبه در برنامۀ این هفته زاویه پخش شد که عینا پیوست شده است.

دانلود برای اینترنت معمولی دانلود
دانلود برای اینترنت پر سرعت دانلود
مشاهده آنلاین (سایت دیگر) دکتر قاسم کاکایی در برنامۀ زاویه شبکه چهار سیما

مطالب موجود با عبارات مشترک
این مطلب را منتشر کنید:
Facebook Twitter Linkedin Email
 1. زینب شهدادی
  ۲۸ تیر ۱۳۹۱ در ۱۳:۱۳ | #1

  سلام برشمااستادگرامی (سلام علیکم بما صبرتم ) .همیشه برای سلامتی شما دعا میکنیم .واقعا نه تنها مایه ی افتخار هستیدبلکه مایه ی برکت هستید. بسیار این سایت غنی است .امیدوارم خداوند همیشه یارونگهدارشما باشد.

 2. الهام فرزانه نژاد
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ در ۱۸:۲۲ | #2

  سلام.استاد خدا شما رو برای همه ی ما حفظ کنه باعث افتخار ماست که شما سایتون بالاسرمونه

 3. امیر
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ در ۱۸:۴۲ | #3

  لطفا اگر برایتان مقدور است برنامه ای که اقای لاریجانی درمحضر استاد کاکایی بودند ودر ماه رمضان پخش می شد را هم در سایت قرار دهید.ممنون.

 4. شیرازی
  ۲۵ دی ۱۳۹۰ در ۰۹:۱۴ | #4

  خدا حفظتان کند

 1. بدون بازتاب

Captcha Captcha Reload


برخی از رویدادها

برخی از تألیفات