.

خانه > رویدادها > حضور اساتید فلسفه در نمایشگاه شهر کتاب

حضور اساتید فلسفه در نمایشگاه شهر کتاب

namayeshgah ketabنمایشگاه کتاب‌های فلسفی با حضور اساتید فلسفه از جمله غلامحسین ابراهیمی‌دینانی و قاسم کاکایی در شهر کتاب مرکزی از ۲۶ آبان تا ۴ آذر برگزار می‌شود.

خبرگزاری برنا – سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۹– به گزارش خبرنگار اندیشه برنا، نویسندگان و استادان فلسفه در نمایشگاه کتاب‌های فلسفی در شهرکتاب مرکزی از روز چهارشنبه ۲۶ آبان تا پنجشنبه چهارم آذر، هر روز ساعت ۱۶ حضور خواهند داشت  و با بازدیدکنندگان و مخاطبان خود به گفت‌وگو می‌پردازند.

روز چهارشنبه (۲۶ آبان) «مهدی محبتی» «عبدالله کوثری» و «محمدحسن شهسواری»، پنج‌شنبه (۲۷ آبان) «ضیاء موحد»، «شاپور اعتماد»، «محمد اردشیر» و «محمدرضا پارسایار»، شنبه (۲۹ آبان) «مالک حسینی» و «فاطمه مینایی»، یک‌شنبه (۳۰ آبان) «محمد ضیمران» و «قاسم کاکایی»، دوشنبه (۱ آذر) «مهرداد بازیاری» و «آبتین گلکار» و «علی رامین»، سه شنبه (۲ آذر) «داریوش شایگان»، «غلامحسین ابراهیمی‌دینانی»، «اسماعیل سعادت»، «هوشنگ رهنما» و «فاطمه ولیانی»، چهارشنبه (۳ آذر) «کریم مجتهدی» و «محمد شهبا» به این نمایشگاه می‌آیند.

گفتنی است، این نمایشگاه روز سه‌شنبه این هفته (۲۵ آبان، شب عید قربان) در فروشگاه شهید بهشتی (خیابان بخارست، نبش کوچه سوم) افتتاح می‌شود و به مدت ۹ روز تا پنج‌شنبه ۴ آذر (عید غدیر) به کار خود ادامه می‌دهد که  از  ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب پذیرای مخاطبان و کتاب دوستان است. در این نمایشگاه، آثار انتشارات هرمس با ۲۰ درصد و کتاب‌های فلسفی با ۱۰ درصد تخفیف به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

این مطلب را منتشر کنید:
Facebook Twitter Linkedin Email

Captcha Captcha Reload


برخی از رویدادها

برخی از تألیفات